Co wkrótce u nas znajdziecie?

Kącik filmowy ze Zdrowolubkiem – przygody Zdrowolubka i jego przyjaciół z edukacyjną puentą. Trudno jest znaleźć w Internecie bajkowe postaci, z którymi dzieci mogłyby porozmawiać. Zdrowolubek to nasz pomysł na interakcje z filmowymi bohaterami.

Nauka tańca dla dzieci i rodziców – niezależnie od kursów tańca prowadzonych przez szkoły tańca na terenie placówek edukacyjnych zachęcamy do wspólnej nauki dzieci i rodziców. Znaleźliśmy tańce, które spodobają się zarówno Wam jak i Waszym dzieciom.

Okiem sędziego – dla tych, którzy zajmują się tańcem towarzyskim i nie tylko. Dlaczego warto to robić? Jak nauczyć się czerpać przyjemność z treningów? Jak przegrywać bez łez? Co zrobić, aby wygrać?

Fitness dla dzieci – warto się poruszać, nawet tylko pięć minut dziennie.

Zabawa w teatr – nasze dzieci uwielbiają wymyślać różne historie. A gdyby tak, umiejętnie wykorzystać ten fakt i oglądnąć sztukę teatralną ich produkcji?

Kuchenne zabawy – o gotowaniu było już wiele, ale czy nie warto byłoby raz na jakiś czas, zamienić kuchnię w miejsce artystycznych odkryć?

Wyjść po za ramy zwykłej fotografii – wszyscy robimy zdjęcia, wszędzie i chętnie. Czy potraficie to wykorzystać dla rozwoju Waszego dziecka?

Kącik Tajemnic Pani Literki – jak nauczyć mapety mówić po polsku, czyli ucząc innych uczymy siebie.

Słoiczek Pani Zdrowek – czy nie warto byłoby skorzystać z pomocy dzieci, abyśmy my, rodzice i nasze dzieci lepiej się odżywiali?

Pani Atlasik – ciekawostki ze świata, które rozbudzają wyobraźnię.

Telewizja Zdrowolubek – to telewizja, która wykorzystuje współczesne możliwości publikacji prac dzieci i młodzieży. Czyż nie będzie wspaniale tworzyć ją razem?

Filmuj z nami – wszystkie dzieci chcą być filmowcami i youtuberami. Jak to wykorzystać, aby dziecięca wyobraźnia nigdy nie zgasła?

Co nowego w kinie? – forum dyskusyjne mapetów. Jeżeli nie wiecie, jaki film wybrać dla Waszego dziecka, to z pewnością znajdziecie tutaj pomoc.

Opowiadania Pana Gąsioru – to taka nasza pomoc, gdy pod koniec dnia nie będziecie mieli już siły, aby przeczytać dziecku bajkę na dobranoc. A może tym razem, Ty, drogi rodzicu zamienisz się w słuch, zaśniesz, a dziecko przykryje Cię kołderką?